‘Më fal’ kënga më e re nga Gena - Bota Sot
‘Më fal’ kënga më e re nga Gena

Mediale Vip

‘Më fal’ kënga më e re nga Gena

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 18:30
Gena

Gena ka publikuar videoprojektin e ri.

Gena sapo ka sjellur videoklipin e tij më të ri që e kishte paralajmëruar kohë më parë.

‘Më fal’ titullohet kënga e artistit shumë të pëlqyer i cili përmes një postimi në Instagram nuk ka harruar t’i falënderojë të gjithë bashkëpunëtorët në realizimin e këtij projekti.

Videoklipi është realizuar nga Max Production, dhe teksti i këngës është shkruar nga Endrit Mumajesi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat