Khloe e thërret në emër, Zaimina ndan gëzimin e saj me të gjithë - Bota Sot
Khloe e thërret në emër, Zaimina ndan gëzimin e saj me të gjithë

Mediale Vip

Khloe e thërret në emër, Zaimina ndan gëzimin e saj me të gjithë

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 06:41
Zaimina dhe Khloe

Pak muaj më parë Zaimina festoi 1-vjetorin e vajzës së saj, Khloe. Sa më shumë kalojnë ditët aq më shumë vogëlushja rritet dhe tashmë duket se ajo ka nisur të flasë fjalët e para.

Kjo është diçka e zakontë për një fëmijë, por jo mënyra se si Khloe i thërret mami Zaiminës.

Nëse ndonjë vogëlush tjetër do të thoshte mama apo ma, vajza e saj i thërret Zaiminës në emër.

Vajsari e ka zbuluar këtë gjë përmes një video të shkurtër në rrjete sociale. Ajo ka treguar se pasditen po e kalon me vajzën në një kënd lojërash dhe duket se nënë e bijë po e shijojnë shumë këtë moment.

Gjatë kohës që është duke luajtur Khloe e thërret Zaiminën në emër, por duke qenë se është shumë e vogël nuk arrin t’ja shqiptojë emrin mirë. “Zamina”, dëgjohet të thotë e vogla dhe këtë video Zaimina e ka shoqëruar me disa ‘emoji’ që qesh me lot, duke treguar se i pëlqen shumë mënyra se si e thërret e vogla.

Kujtojmë se Khloe është fëmija i parë i Vasjarit, prandaj të tilla momente si ky janë mjaft të veçanta për të. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...