Nexhi këngë emocionuese për motrën, shumë shpejt projekti i ri - Bota Sot
Nexhi këngë emocionuese për motrën, shumë shpejt projekti i ri

Mediale Vip

Nexhi këngë emocionuese për motrën, shumë shpejt projekti i ri

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 19:11
Nexhbedin Gaxherri-Nexhi

Ka qenë idea babait të tij që e ka krah të djathtë dhe ai vetë për t'ia kushtuar një këngë motrës,  e në fakt kënga po pritet mjaft mirë e motra është emocionuar shumë.

Fjala është për artistin Nexhbedin Gaxherri-Nexhi dhe këngën e bukur ardhur me klip "Mori motër lum që t'kam", këngë punuar nga studio Xheni në Shkup e me tekst idea vetë artisti shkruar nga Nevruz Zymeraj, e video punuar nga Dart Channel.

Por mësojmë se këngëtari ka gati e do të vijë shumë shpejt me një super projekt veror.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...