Gresa Behluli po shijon pushimet në këtë vend  - Bota Sot
Gresa Behluli po shijon pushimet në këtë vend 

Mediale Vip

Gresa Behluli po shijon pushimet në këtë vend 

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 16:43
Gresa Behluli

Publikoi fotografi të bukura Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Gresa Behluli, tash e sa ditë po shijon pushimet në një vend përrallor.

Artistja shqiptare po qëndron në Antalia të Turqisë dhe po ju sjell fotografi të bukura. Sot, këngëtarja publikoi disa fotografi në të cilat shfaqet shumë e lumtur.


“Nana përcjell vajzën” është projekti i fundit i saj, që erdhi në bashkëpunim me nënën e saj, këngëtaren e njohur të muzikës popullore. Ky projekt numëron mbi dy milionë klikime.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💋

A post shared by Gressa Behluli (@gressabehluli) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...