Pozon me pantallona shumë të shkurtër, Oriola gati nxori në shesh pjesët intime - Bota Sot
Pozon me pantallona shumë të shkurtër, Oriola gati nxori në shesh pjesët intime

Mediale Vip

Pozon me pantallona shumë të shkurtër, Oriola gati nxori në shesh pjesët intime

Më: 6 korrik 2019 Në ora: 13:08
Oriola Marashi

Oriola Marashi është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja.

Modelja së fundi postoi një fotografi, në të cilën u shfaq atraktive e veshur me një bluzë dhe pantallona të shkurtër.

Me këtë foto, ajo kishte vënë në plan të parë këmbët e gjata, por rrezikonte t’i zbulonte pjesët intime.

Për ndryshe, Oriola javë më parë ka sfiluar për markën e njohur të veshjeve “Gucci”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat