Ariana Grande flet pasi qau në skenë - Bota Sot
Ariana Grande flet pasi qau në skenë

Mediale Vip

Ariana Grande flet pasi qau në skenë

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 22:34
Ariana Grande

Ariana Grande ka lëshuar deklaratën e pritur pasi u pa duke qarë në skenë gjatë interpretimit të këngës se saj “R.E.M.” në St Louis në fundjavë.

“Jeta është e egër”, ka shkruar Grande, në postimin e saj në Twitter.

“Unë jam mirënjohëse që kam mundësinë për t’u kënduar mijëra njerëzve çdo natë. është një ëndërr e vërtetë,  pa marrë parasysh se sa e vështirë është ose sa shumë ndjenja ka …unë jam e bazuar nga mirënjohja dhe premtimi që të mos heq dorë nga ajo që kam filluar “, arsyetohet kështu Ariana, për të qarën e saj në skenë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...