Shqiptarja Hana Noka “vjedh” vëmendjen në premierën e filmit për Gotovinën - Bota Sot
Shqiptarja Hana Noka “vjedh” vëmendjen në premierën e filmit për Gotovinën

Mediale Vip

Shqiptarja Hana Noka “vjedh” vëmendjen në premierën e filmit për Gotovinën

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 15:49
Hana Noka

Aktorja dhe modelja, Hana Noka, shqiptarja e talentuar ka marrë gjithë vëmendjen të shtunën me paraqitjen e saj në premierën e filmit për Gjeneralin, në të cilin ajo luan krahas aktorit Goran Vishnjiq, shkruan portal kroat prigorski.hr.

Ndryshe ajo njihet për bukurinë e saj natyrale, dhe jo rrallë herë na e dëshmon përmes paraqitjeve të saj të ndryshme në rrjete sociale.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...