Yllka Kuqi me një bashkëpunim ndërkombëtar, duket atraktive në klipin e ri - Bota Sot
Yllka Kuqi me një bashkëpunim ndërkombëtar, duket atraktive në klipin e ri

Mediale Vip

Yllka Kuqi me një bashkëpunim ndërkombëtar, duket atraktive në klipin e ri

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 13:06
Yllka Kuqi

Këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi, është duke punuar në këngën e re dhe jo vetëm. 

Si shumë nga artistët e tjera, edhe Yllka po vjen me bashkëpunim ndërkombëtar, ndërsa ka bashkuar forcat me artistin e njohur turko-gjerman, Baby Brown.

Dyshja kanë nisur edhe xhirimet e klipit, ku bukuroshja jonë vjen mjaft atraktive në njërën prej pjesëve.

Yllka, e cila shquhet për projektet e saj, edhe këtë herë pritet të sjellë diçka të bukur për fansat e saj.

Ndërkohë, vlen të ceket se ky është projekti i parë i këngëtares Kuqi për këtë vit.

E njëjta po vazhdon të jetë tejet e angazhuar në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme muzikore. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...