Cila është moderatorja më e mirë e sportit dhe futbollisti më i zgjuar sipas Ilda Bejlerit? - Bota Sot
Cila është moderatorja më e mirë e sportit dhe futbollisti më i zgjuar sipas Ilda Bejlerit?

Mediale Vip

Cila është moderatorja më e mirë e sportit dhe futbollisti më i zgjuar sipas Ilda Bejlerit?

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 17:30
Ilda Bejlerit

Ilda Bejleri e lakuar gjithmonë në rrjetet sociale për paraqitjen të veçante dhe deklaratat e saj të drejtpërdrejta, u vu në puntatën e fundit të “E Diell” përballë disa pyetjeve pikante që iu bënë nga Einxhel Shkira.

Pyetjes se cila sipas Bejlerit, ishte moderatorja shqiptare sportive më e mira për vitin 2019, ajo pa hezitim zgjodhi emrin e koleges së saj Vilma Masha.

Po futbollisti më i zgjuar?

“Mendoj që të gjithë ata që kam intervistuar kanë qenë inteligjentë, por padiskutim Bekim Balaj më ka lënë shumë mbresa” u përgjigj Ilda.

Bejleri edhe pse pjesën më të madhe të kohës e kalon në fushën e blertë për shkak të punës së saj, tipi i mashkullit që ajo do të zgjidhte është me këmishë, kollare dhe xhaketë dhe jo me fanellë.

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...