Kylie Jenner feston ditëlindjen e saj në Itali, Kendall dhe Caitlyn mungojnë në festë - Bota Sot
Kylie Jenner feston ditëlindjen e saj në Itali, Kendall dhe Caitlyn mungojnë në festë

Mediale Vip

Kylie Jenner feston ditëlindjen e saj në Itali, Kendall dhe Caitlyn mungojnë në festë

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 08:48
Kendall dhe Caitlyn Jenner

Data 10 gusht është një ditë e rëndësishme për Kylie Jenner duke qenë se ajo feston ditëlindjen e saj të 22-të. Përgatitjet e festës kanë nisur që disa ditë më parë, pasi ajo së bashku me Travis Scott, vogëlushen e saj Stormie, Sofie Richie, Scott Disick, Stassie, Kris Jenner dhe partnerin e saj, kanë udhëtuar drejt Italisë me një avion privat. Mirëpo, në festë mungojnë 2 nga personat më të afërt të Kylie-t, motra e saj Kendall dhe babai i saj, Caitlyn Jenner. Sipas “Cosmopolitan”, supermodelja dhe babai i saj janë parë në Malibu në restorantin e njohur “Nobu”, ndërkohë që Kylie dhe familja ndodhet në Itali. Ndoshta mungesa e tyre ka lidhje me ndonjë punë në Malibu dhe nuk është nevoja të arrijmë në përfundime, por duke qenë se ditëlindja reale e Kylie-t është nesër, Kendall dhe Caitlyn mund të shkojnë dhe të bëhen pjesë e festës brenda ditës. Me siguri përgatitjet kanë filluar dhe së bashku me pamjet e festës, të gjithë po presin me padurim të mësojnë nëse Kylie dhe Travis do të martohet vërtetë në këtë udhëtim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...