Rita Ora krenare me origjinën, përgëzon Taynën dhe Dafinën për këngën e re - Bota Sot
Rita Ora krenare me origjinën, përgëzon Taynën dhe Dafinën për këngën e re

Mediale Vip

Rita Ora krenare me origjinën, përgëzon Taynën dhe Dafinën për këngën e re

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 19:49
Rita Ora

Këngëtarja e famshme shqiptare Rita Ora e cila po korrë suksese gjithandej nëpër botë me projektet e saj muzikore vazhdimisht është shprehur krenare me vendin e origjinës, pra me Kosovën dhe shqiptarët në përgjithësi.

Ajo duke qenë se është tejet e ndjekur në arenën ndërkombëtare është njëkohësisht edhe një ‘ambasadore’ e mirë për vendin tonë.

Së fundmi Rita ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një sekuencë të këngës së re të Dafina Zeqirit dhe Taynës, me titull “Bye Bye”, duke u shprehur mjaft krenare me këtë projekt të tyre.

“Mund të them pse ne vajzat nga Kosova jemi aq të mira?! Unë e dua vendin nga vi dhe dua të shoh femrat se si vetëm e marrin kontrollin dhe të jenë vetvetja si dhe të jemi frymëzim! Faleminderit vajzave që përfaqësojnë lirinë dhe duke u treguar vajzave tjera se sa  mirë është të jenë të lira dhe seksi në të njëjtën kohë! Vazhdoni vajza.” : shkruan Rita Ora.

Kujtojmë që kënga e Dafinës në bashkëpunim me Taynën është pritur mjaft mirë nga publiku.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...