“Bye Bye” nga Tayna dhe Dafina, e para në këto shtete - Bota Sot
“Bye Bye” nga Tayna dhe Dafina, e para në këto shtete

Mediale Vip

“Bye Bye” nga Tayna dhe Dafina, e para në këto shtete

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 16:05
Tayna dhe Dafina

Dafina Zeqiri dhe Tayna ka pak ditë që kanë publikuar duetin e shumëpërfolur.

Dy artistet sollën këngën “Bye Bye”, në të cilën erdhën me lëvizje provokuese, ndërsa kënga po pëlqehet shumë në publik.

Madje, ajo ka lënë pas edhe hitet e artistëve të njohur duke u renditur e para edhe në shtetet siç janë Zvicra dhe Maqedonia.

Ky sukses padyshim se ka gëzuar jashtë mase dy artistet, të cilat kanë pranuar vetëm komente pozivite për këtë këngë.

Madje për këtë këngë ka folur edhe Rita Ora, e cila vlerësoi lartë punën e artisteve shqiptare.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...