Inis Gjoni shfaq linjat trupore e veshur në bikini - Bota Sot
Inis Gjoni shfaq linjat trupore e veshur në bikini

Mediale Vip

Inis Gjoni shfaq linjat trupore e veshur në bikini

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 23:37
Inis Gjoni

Ajo për shumë vite ka qenë një ndër prezantueset më të bukura televizive shqiptare.

Bëhet fjalë për Inis Gjonin, e cila tash e vite është nënë e një vajze që ka filluar t’i ngjasoj të ëmës.

Kaçurrelja ka vazhduar të mbetet në kontakt me fansat duke sjell imazhe dhe video të ndryshme në rrjetet sociale, ku edhe po merr pëlqime dhe komente pozitive.

Pas angazhimeve edhe sa i përket detyrave të një nëne, 37-vjeçarja ka ndarë pakë kohë për vete duke shijuar rrezet e diellit.

Inis së fundi ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet tejet joshëse dhe seksi duke ekspozuar linjat trupore.

Ndryshe, Gjonin pritet ta shohim edhe muajt e ardhshëm në ekranet tona televizive me projekte të tjera.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by inisgjoni (@inisgjoni) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...