Leonora Jakupi ka disa fjalë për përplasjen e Dardan Molliqaj dhe Haki Abazit - Bota Sot
Leonora Jakupi ka disa fjalë për përplasjen e Dardan Molliqaj dhe Haki Abazit

Mediale Vip

Leonora Jakupi ka disa fjalë për përplasjen e Dardan Molliqaj dhe Haki Abazit

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 19:35
Leonora Jakupi

Mbrëmë pas një debati u përplasen edhe fizikisht Dardan Molliqaj dhe Haki Abazi.

Kjo ngjarje u komentua nga të gjithë në mënyra të ndryshme, derisa kjo nuk i ka ikur as këngëtares së njohur Leonora Jakupi.

Leonora ka reaguar përmes një statusi ku edhe ka treguar pakënaqësinë e saj me atë që ka ndodhur. “Çfarë debatesh? Pse nuk ka futboll çdo natë”, ka shkruar këngëtarja në InstaStory.

Image

Ndryshe, sa i përket muzikës, projekti i fundit i Leonores është kënga ‘A m’ke harru’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...