Keira Knightley bëhet sërish nënë - Bota Sot
Keira Knightley bëhet sërish nënë

Mediale Vip

Keira Knightley bëhet sërish nënë

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 18:55
Keira Knightley dhe bashkëshorti i saj James Righton

Keira Knightley ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të dytë.

Aktorja dhe bashkëshorti i saj James Righton, janë fotografuar në Londër bashkë me foshnjën.

Keira konfirmoi shtatzënisë e saj në koktejin e Chanel gjatë muajit maj në Paris.

34 vjeçarja mirëpriti vajzën Edie me James, gjatë vitit 2015.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...