Gashi bën postimin prekës: Mi mbyllën shumë dyer - Bota Sot
Gashi bën postimin prekës: Mi mbyllën shumë dyer

Mediale Vip

Gashi bën postimin prekës: Mi mbyllën shumë dyer

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 14:59
Reperi shqiptar Gashi

Gashi i ka prekur ndjekësit e tij me postimin e fundit.

Reperi shqiptar Gashi është i dashur për publikun dhe ka arritur sukses me muzikë.

Mirëpo rrugëtimi i tij si duket nuk ka qenë aspak i lehtë pasi ai ka kaluar nëpër vështirësi derisa ka arritur të vijë këtu ku është sot.

Lidhur me këtë fakt vetë reperi ka ndarë me ndjekësit një postim në Instagram aty ku edhe ka sqaruar gjithçka.

“Zakonisht e urrej të shkruaj postime të gjata … kështu që më vjen keq paraprakisht … por thjesht dua të them që kanë kaluar 10 vjet që kam kaluar aq shumë sa për të arritur këtu … nënshkrova u rrëzova .. nënshkrova përsëri … njerëzit kishin mbyllur dyert për mua … hodhën baltë në emrin tim por unë vazhdoja… albumi im i parë vjen për gjashtë ditë… prindërit e mi nuk flisnin anglisht por gjetën një mënyrë për të më çuar në Amerikë … tani është koha që unë t’i çoj ato në “ëndrrën Amerikane” … si fëmijë, unë gjithmonë ëndërroja për të gjitha këto që po ndodhin”, ishin fjalët e Gashit pranë postimit të një fotografie.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...