Për Adën, gazetaria dhe moda shkrihen… - Bota Sot
Për Adën, gazetaria dhe moda shkrihen…

Mediale Vip

Për Adën, gazetaria dhe moda shkrihen…

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 07:23
Ada Deda

Ada Deda është një nga vajzat më të përfolura të showbizit shqiptar për shkak të formave të saj perfekte fizike dhe fotove provokuese që realizon.

Ajo është vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda dhe është mjaft e njohur edhe për pjesëmarrjen në videoklipe të këngëtarëve shqiptarë.

Shpesh herë fotot e saj janë komentuar në media të ndryshme dhe lidhur me këto komente ish-deputetja tha për emisionin “Rudina” se fillimisht nuk ndihej mirë.

Ajo u shpreh se fotot provokuese të vajzës i ka toleruar dhe se ka ndërtuar një marrëdhënie besimi me vajzën e saj.

“Fotot provokuese të vajzës i kam toleruar, por kam besim tek Ada. Duke qenë se edhe vetë kam qenë pjesë e ngacmimeve të mediave i kam marrë këto ngacmime si komercializim të medias. Fillimisht kur shikoja portalet që shkruanin nuk ndihesha mirë, por kur vinte Ada e kaloja”.

“Nuk i kam thënë asnjëherë që të ndalojë së bëri foto, madje kur shkojmë me pushime jam unë ajo që i bëj foto. Gazetaria dhe moda shkrihen mirë bashkë dhe në të ardhmen shpresoj që Ada të jetë një ndër gazetaret më të mira në vend”.

“Kur të jetë profesionalisht e realizuar mund t’i futet edhe politikës”, tha Albina Deda.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...