“Hiqmu qafe…”, më në fund ‘shprehet’ Mozzik dhe thotë arsyen e vërtetë të ndarjes nga Loredana - Bota Sot
“Hiqmu qafe…”, më në fund ‘shprehet’ Mozzik dhe thotë arsyen e vërtetë të ndarjes nga Loredana

Mediale Vip

“Hiqmu qafe…”, më në fund ‘shprehet’ Mozzik dhe thotë arsyen e vërtetë të ndarjes nga Loredana

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 21:07
Mozzik-Loredana

Prej kohës çifi Mozzik-Loredana janë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes së tyre. Që prej nuk janë më bashkë, ata nuk i kanë ndalur ‘kunjat’ në adresë të njëri-tjetrit.

Loredana ishte e para që foli për ndarjen, duke e deklaruar veten nënë beqare dhe duke vazhduar kështu e vetme turet muzikore.

Ndërsa tani rradhën për të ‘folur’ e ka patur reperi i cili i ka thënë të gjitha në këngën e re të lançuar vetëm disa orë më parë, ‘Dhelpër dinake’.

“Dhelpën dinake, e kom dit prej asaj nate. Jena lodh tu bo debate. Ti moj dhelpën dinake, dhelpën dinake. S’ka ma debate, kaq e pate. Hiqmu prej qafe”, është refreni i këngës.

Kjo na bën të mendojmë që arsyeja e vërtetë e ndarjes së tyre kanë qenë pikërisht debatet.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat