E shtrirë në dysheme dhe këmbën lart, Enca paralajmëron këngën e re - Bota Sot
E shtrirë në dysheme dhe këmbën lart, Enca paralajmëron këngën e re

Mediale Vip

E shtrirë në dysheme dhe këmbën lart, Enca paralajmëron këngën e re

Më: 9 nëntor 2019 Në ora: 08:16
Enca

Enca po bëhet gati të lansoj projektin e ri muzikor të cilin e ka realizuar edhe me videoklip.

Këngëtarja nga Shqipëria si çdo herë ka paralajmëruar projektin në mënyrë provokues dhe që tërheqin vëmendjen e publikut.

Enca këtë e bëri prapa dhe madje duke u shtrirë në dysheme dhe me njërën këmbë lartë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

-3 days...Dhe ju bombardoj me puthje 💋 @fashionnova @fashionnovacurve #mwah #ad

A post shared by ENCA (@enca) on

‘-3 days…Dhe ju bombardoj me puthje’, ka zbuluar Enca.

Natyrisht, Enca edhe këtë herë në fokus kishte asetet e saj ‘bombastike’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat