A e dini se çka punon gruaja e Cimes? - Bota Sot
A e dini se çka punon gruaja e Cimes?

Mediale Vip

A e dini se çka punon gruaja e Cimes?

Më: 10 dhjetor 2019 Në ora: 10:54
Rasim Thaçi-Cima

Bashkëshortja e humoristit Rasim Thaçi-Cima, është e njohur për publikun, pasi media disa herë është marrë me të.

Zonja Shukrie, është bashkëshorte dhe nënë e lumtur e një vajze dhe dy djemve, e prej disa vitesh edhe gjyshe.

Shkuria, duket mirë dhe mjaftë e lumtur me jetën e saj familjare, por edhe profesional.

Zonja Shukrie, me profesion është motër medicinale.

Pra, bashkëshortja e Cimes ka një profesion mjaftë human dhe është në shërbim të të tjerëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat