Motra e Dua Lipës i futet modës - Bota Sot
Motra e Dua Lipës i futet modës

Mediale Vip

Motra e Dua Lipës i futet modës

Më: 10 dhjetor 2019 Në ora: 12:35
Rina Lipa

Rina Lipa i është futur botës së modës.

Edhe një anëtar i familjes Lipa është duke përshkuar rrugën e artistëve tjerë në familje, bëhet fjalë për Rina Lipën, motra e vogël e Duas ka hedhur hapin e saj drejt botës së modës.

Vajza e vogël e familjes Lipa, ka pozuar për markën e njohur të veshjeve ‘Red Valentino’ dhe suksesit të saj i është gëzuar e gjithë familja, Dua ka hedhur disa imazhe të saj dhe e ka përgëzuar atë.

“Princesha ime e vogël Rina Lipa në fotosesion për Red Valentino dhe Sharna Osbourne. Krenare me ty”, ka shkruar Dua. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

my baby queen @rinalipa for @redvalentino @sharnaosborne 💛 i’m so proud of you!!!!!!

A post shared by FUTURE NOSTALGIA 2020 🔐💛 (@dualipa) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat