“Unë jam e jotja dhe ti je i imi”, Genta Ismajli ‘kokë e këmbë’ e dashuruar - Bota Sot
“Unë jam e jotja dhe ti je i imi”, Genta Ismajli ‘kokë e këmbë’ e dashuruar

Mediale Vip

“Unë jam e jotja dhe ti je i imi”, Genta Ismajli ‘kokë e këmbë’ e dashuruar

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 17:26
Genta

Genta Ismajli javë më parë kishte bërë publike lidhjen e saj.

Genta Ismajli dhe biznesmeni turk Huseyin Usta ka një kohë që kanë nisur një lidhje dashurie, por këtë e bënë të ditur vetëm javë më parë për publikun.

Këngëtarja shqiptare duket ‘kokë e këmbë’ e dashuruar pas turkut i cili së fundmi ia ka dhuruar një tufë trëndafilësh, dhe këtë gjest ajo e falënderoi me një shkrim romantik.

“Unë jam e jotja, e ti je i imi”, kanë qenë fjalët e Gentës përkrah fotografisë. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat