Sabri Fejzullahu i bën një urim romantik bashkëshortes për ditëlindje - Bota Sot
Sabri Fejzullahu i bën një urim romantik bashkëshortes për ditëlindje

Mediale Vip

Sabri Fejzullahu i bën një urim romantik bashkëshortes për ditëlindje

Më: 12 maj 2020 Në ora: 08:23
Sabri Fejzullahu me bashkeshorten

Bashkëshortja e këngëtarit, Nera, feston ditëlindjen.

Sabri Fejzullahu është kujdesur që me të kaluar akrepat 12-shin t’ia dedikoj bashkëshortes disa fjali romantike për ditëlindje.

Këngëtari publikoi një foto me gruan e tij në Instagram ku e la këtë mbishkrim:  Me i zbritë Yjet prej qielli per Ty nuk mundem. Me të dasht’ me loçkë të zemrës deri ne frymen e fundit kam me te dasht! tjera qysh na e don zemra. Lali yt.

Sabri Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Nera, kanë shumë vite si të martuar dhe tashmë gëzojnë jetën si gjyshër të shumë nipave e mbesave.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat