Loredana e kujton babanë e ndjerë në njëvjetorin e vdekjes së tij - Bota Sot
Loredana e kujton babanë e ndjerë në njëvjetorin e vdekjes së tij

Mediale Vip

Loredana e kujton babanë e ndjerë në njëvjetorin e vdekjes së tij

Më: 30 maj 2020 Në ora: 12:03
Loredana

Loredana e kujtoi me mall babanë e ndjerë.

30 maji i 2019-ës do të mbetet gjithmonë në kujtesën e Loredanës si ditë e kobshme për të.

Me atë datë, reperja humbi babanë, ndërsa tani në njëvjetorin e vdekjes së tij, Loredana e kujton me shumë mall.

Ajo publikoi një fotografi të të ndjerit, ndërsa sipër saj shkruan “Sot 1 vit pa ty baba dhe disi je gjithmonë këtu”.

Kujtojmë se Loredana së fundi ka njoftuar që do të nisë shitja e biletave për turneun e saj, ndërsa bëri të ditur se çmimet e biletave janë shtrenjtuar.

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat