Kështu dukej Kim Kardashian para ndërhyrjeve - Bota Sot
Kështu dukej Kim Kardashian para ndërhyrjeve

Mediale Vip

Kështu dukej Kim Kardashian para ndërhyrjeve

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 16:53
Kim Kardashian

Është publikuar foto e vjetër e Kimit.

Gjatë qëndrimit të saj në karantinë Kim i ka ndarë me ndjekësit disa foto të vjetra dhe ndoshta nuk do të pendohet.

Kjo për faktin se mediat menjëherë kanë shkruar për ndryshimet e Kim, ndërhyrjet e saj estetike të cilat i ka bërë më vonë.

“Unë ruaj gjithçka dhe kam qenë duke organizuar fotot e mia gjatë karantinës dhe kam gjetur të gjitha fotot e mia të vjetra! Kaq shumë xhevahire të mira! Mbani mend ndonjë nga këto pamje? Ose djegien nga dielli që pësova në Meksikë. Shfletoni për të parë”, ishte shprehur ajo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat