Të jetë kjo arsyeja/ Ja pse Baris Arduç dhe Gupse Ozay u martuan aq shpejt

Mediale Vip

Të jetë kjo arsyeja/ Ja pse Baris Arduç dhe Gupse Ozay u martuan aq shpejt

Më: 31 korrik 2020 Në ora: 16:23
Baris Arduç dhe Gupse Oazy

Dy ditë më parë aktori i njohur turk Baris Arduç i dha fund beqarisë me një ceremoni private me partneren e tij Gupse Oazy.

Gupse dhe Baris u martuan në Ceshme aty ku dhe çifit po kalojnë pushimet.

Të ftuar në dasmën e tyre ishin vetëm 5 persona për shkak të pandemisë së Covid-19.

Në sy ra thjeshtësia e nuses e cila kishte veshur një fustan të shkurtër të bardhë dhe një makeup minimalist dhe vulën e vuri me atletet që kishte veshur.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat