As shtatzënia nuk e ndaloi; Arbana Osmani në fund të pritjes së ëmbël ka udhëtuar drejt këtij vendi

Mediale Vip

As shtatzënia nuk e ndaloi; Arbana Osmani në fund të pritjes së ëmbël ka udhëtuar drejt këtij vendi

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 13:41
Arbana Osmani

Moderatorja lajmëroi pak muaj më parë nëpërmjet një postimi se do të bëhej nënë për herë të dytë nga lidhja e saj e re me partnerin Eduart Grishaj.

Që atëhërë ajo pas përfundimit të emisionit “ Dua të të bëj të lumtur”, ka kaluar kryesisht kohën duke gatuar plot gjëra të shijshme të cilat kemi mundur ti shohim nëpërmjet instagramit.

Ditën e sotme ajo ka shpërndarë disa video në Instastory duke na treguar se ndodhet në “Parkun Kombëtar të Qafshtamës” dhe ka ndarë pamjet e mrekullueshme me ndjekësit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat