Manjola Nallbani në super formë, këngëtarja poston foto me fustanin të ngjitur pas trupit dhe duket më seksi se kurrë - Bota Sot
Manjola Nallbani në super formë, këngëtarja poston foto me fustanin të ngjitur pas trupit dhe duket më seksi se kurrë

Mediale Vip

Manjola Nallbani në super formë, këngëtarja poston foto me fustanin të ngjitur pas trupit dhe duket më seksi se kurrë

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 09:48
Manjola Nallbani

Këngëtarja e njohur, Manjola Nallbani, njihet jo vetëm për zërin e mrekullueshëm, por edhe pamjen e jashtme, ku shfaqet gjithmonë e kuruar.

Nallbani është komentuar shpesh për format e saj trupore, të cilat bëjnë të besosh se mosha është me të vërtetë thjeshtë një numër.

Së fundmi ajo ka publikuar foto ku ka veshur një fustan jeshil të ngjitur pas trupit, teksa duket më në formë se kurrë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat