​Sekreti nga martesa e parë e Meghan Markle - Bota Sot
​Sekreti nga martesa e parë e Meghan Markle

Mediale Vip

​Sekreti nga martesa e parë e Meghan Markle

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 21:59
Meghan Markle

Ish-shoqja e Meghan Markle foli para mediave të huaja për martesën e saj të parë dhe ka ndarë detaje deri më tani të panjohura.

Para martesës me Princin Harry, Meghan ishte e martuar për dy vjet me producentin e filmit Trevor Engelson, me të cilin u nda në vitin 2013.

Ndërsa ish-mikesha e Meghan, Ninaki Pridi ka thënë për mediat amerikane, se Markle gjithmonë ka ëndërruar të martohet, kështu që pas takimit me Trevor, ajo menjëherë pa një mundësi që ëndrra e saj të realizohej përfundimisht.

Siç pretendon Ninaki, Meghan ishte një aktore në rritje që dëshiron të martohet, dhe ai është një producent filmi që u shfaq si një mundësi e përsosur.

Gjithashtu, siç shpjegoi ajo, distanca për shkak të punës bëri që Meghan dhe Trevor të grindeshin shpesh, por pavarësisht kësaj, sipas mikeshës së Meghan, ai ishte lënduar keq kur kjo e fundit kërkoi divorc.

"Nuk ishte Meghan që e dija më," tha Ninaki, duke shtuar se ishte edhe momenti që vendosi miqësinë e tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat