“Pa nafakë” nga Buraku dhe Grupi Fama

Mediale Vip

“Pa nafakë” nga Buraku dhe Grupi Fama

Më: 20 shtator 2020 Në ora: 18:03
“Pa nafakë” nga Buraku dhe Grupi Fama

Buraku dhe Grupi Fama kanë prezantuar për publikun projektin e tyre më të ri muzikor.

“Pa nafakë” mban titullin kënga e tyre më e re, e cila është e zhanrit baladë.

Muzika dhe orkestrimi janë realizuar nga Fisnik Bajrami, gjersa për vargjet e tekstit është kujdesur Arben Beha.

Kënga është vizualizuar edhe me një klip, i cili i përshtatet tematikës së këngës.

Buraku dhe Grup Fama përndryshe janë gjithnjë shumë aktivë me projekte të reja muzikore, të cilat gjithnjë janë pritur mirë nga fansat e tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat