Në përvjetorin e martesës, Nicki Minaj publikon foton e parë të djalit të saj

Mediale Vip

Në përvjetorin e martesës, Nicki Minaj publikon foton e parë të djalit të saj

Më: 22 tetor 2020 Në ora: 10:13
Në përvjetorin e martesës, Nicki Minaj publikon foton e parë të djalit të saj

Reperja e njohur, Nicki Minaj u bë nënë për herë të parë në fillim të muajit tetor, por bashkë me partnerin e saj, Kenneth Petty, vendosën të mos e publikonin emrin dhe portretin e vogëlushit.

Por, ditën e djeshme, ajo ka publikuar për herë të parë një foto të ëmbël të djalit, sipas “Daily Mail”.

Ajo zgjodhi një ditë të veçantë, sepse reperja festoi dje përvjetorin e parë të martesës.

“Gëzuar përvjetorin dashuria ime”,- shkroi Nicki krahas fotos ku dukej vetëm këmba e djalit të tyre.

Nicki dhe Kenneth u martuan më 21 tetor të vitit 2019, ndërsa në muajin korrik, reperja zbuloi se ishte në pritje të ëmbël.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat