Aktorja e njohur blen super shtëpinë e re me çmimin e kripur

Mediale Vip

Aktorja e njohur blen super shtëpinë e re me çmimin e kripur

Më: 29 tetor 2020 Në ora: 21:44
Demet Ozdemir

Aktorja turke Demet Ozdemir, ka investuar fitimet e saj në pasuri të paluajtshme.

Aktorja e njohur në Shqipëri nga seriali “Një puthje në errësirë”, ka vendosur të blejë një vilë në fshatin Zekeriyakoy, me fitimet e saj nga serialet dhe bashkëpunimet me brandet e njohura.

Mediat turke raportojnë se 28 vjeçarja ka paguar 4 milionë lira turke për këtë shtëpi me pamje mbreslënëse.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat