Demi Lovato bëhet bionde, merr vëmendjen gjatë prezantimit të “PCA 2020”

Mediale Vip

Demi Lovato bëhet bionde, merr vëmendjen gjatë prezantimit të “PCA 2020”

Më: 16 nëntor 2020 Në ora: 23:56
Demi Lovato

Demi Lovato ka qenë prezantuesja e People’s Choice Awards.

Bukuroshja për këtë paraqitje kishte vendosur që të bëhej bionde, teksa mori vëmendje të madhe të audiencës, shkruanDaily Mail.

Me katër veshjet që zgjodhi, këngëtarja theksoi tiparet trupore, për të cilat pëlqehet mjaft shumë.

Gjatë qëndrimit në skenë, ajo pati rastin edhe të bëjë shaka me lidhjen gjashtë mujore të saj me Max Ehrich.

“Ky vit ka qenë qenë më i gjati gjatë gjithë jetës sime, mos ma merrni për të keq, filloi mrekullueshëm”, është shprehur ajo.

Më pas Lovatoi shtoi, “Por tani COVID-19 ndodhi dhe bëra atë që gjithkush e bëri. U vetizolova dhe u fejova”.

29-vjeçarja përndryshe u nda nga Max në shtator të këtij viti, dy muaj pasi qëndroi e fejuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat