Kim Kardashian zbulon se e telefonoi për një muaj ish-burrin për t’i kërkuar falje: E trajtova keq

Mediale Vip

Kim Kardashian zbulon se e telefonoi për një muaj ish-burrin për t’i kërkuar falje: E trajtova keq

Më: 19 qershor 2021 Në ora: 10:51
Kim Kardashian

Kim Kardashian thotë se ajo i detyrohet një falje Kris Humphries, por ai me sa duket nuk ishte në humor për ta falur.

Ylli i “KUWTK”, 40 vjeç, rrëfeu gjatë ribashkimit të “Keeping Up With the Kardashians” se ajo u përpoq shumë herë pa sukses t’i tregonte ish-burrit-it të saj se sa keq u ndje për mënyrën se si ajo trajtoi martesën e tyre 72-ditore.

“Unë u përpoqa ta telefonoja për muaj të tërë”.

Ajo tha se një herë u ndesh me Humphries në Hotel Beverly Hills, ndërsa ishte jashtë me vajzën e saj North dhe shtatzënë me djalin e saj Saint, por gjërat nuk shkuan mirë.

“Unë e pashë atë dhe të gjithë miqtë e tij u ngritën nga tavolina, ne kishim tavolina pranë njëri-tjetrit,” tha ajo. “Të gjithë miqtë e tij u ngritën dhe më thanë përshëndetje dhe ai fjalë për fjalë thjesht më shikoi dhe nuk donte të fliste as me mua.”

Në fillim të episodit ajo pranoi, “Isha aq nervoze që u ndava me dikë. Unë e trajtova atë plotësisht në mënyrë të gabuar. Unë u ndava me të në mënyrën më të keqe dhe nuk munda – thjesht nuk dija si të veproja. Kam mësuar kaq shumë prej tij. ”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat