Del në shitje pasaporta e Michael Jackson

Mediale Vip

Del në shitje pasaporta e Michael Jackson

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 19:57
Michael Jackson

Ka kaluar më shumë se një dekadë që kur Michael Jackson vdiq në mënyrë tragjike por çdo gjë rreth tij ka një vlerë të jashtëzakonshme. Sipas mediave të huaja, pasaporta e humbur e artistit të ndjerë ka dalë në shitje për 75 mijë dollarë.

Mbreti i pop-it e humbi dokumentin në fillim të viteve ’90 dhe duhej të plotësonte një kërkesë për zëvendësim.

Pasaporta është në një gjendje të mirë, e plotësuar me të gjitha informatat personale, të cilat janë lehtësisht të lexueshme dhe katër fotografi të tij.

Image

Kujtojmë që Michael Jackson ndërroi jetë në moshën 50-vjeçare për shkak të një arresti kardiak në Los Angeles. Kjo erdhi nga një mbidozë e propofolit, një ilaç që ylli i muzikës merrte për të luftuar pagjumësinë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat