“Shtinja lapsin vet”, Don Xhoni publikon veturat e tij super-luksoze

Mediale Vip

“Shtinja lapsin vet”, Don Xhoni publikon veturat e tij super-luksoze

Më: 22 shtator 2022 Në ora: 21:59
Don Xhoni

Rep-artist nga Drenica, Don Xhoni vazhdon të tregojë në rrjete sociale jetën e tij super-luksoze.

Sot, ai në InstaStory ka publikuar disa fotografi të veturave të tij super-luksoze.

“Shtinja lapsin vet”, shkroi ai krahas disa fotove të veturave të tij.

Image

Kënga e fundit e artistit titullohet “Katile” dhe u pëlqye nga publiku. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat