Eliona Pitarka dhe bashkëshorti i saj, në pritje të fëmijës së dytë, aktorja zbulon gjininë

Mediale Vip

Eliona Pitarka dhe bashkëshorti i saj, në pritje të fëmijës së dytë, aktorja zbulon gjininë

Më: 29 nëntor 2022 Në ora: 00:15
Eliona Pitarka dhe bashkëshorti i saj

Eliona Pitarka është në pritje të ëmbël për t’u bërë nënë për herë të dytë.

Eliona Pitarka është në pritje të ëmbël dhe Gala e vogël së shpejti do të bëhet me një motër,  moderatorja së fundmi ka organizuar një festë të bukur ku ndau me familjarët dhe miqtë e saj të zemrës gjininë e fëmijës së saj të dytë.

“Zoti na e dyfishoi lumturinë, duke e realizuar ëndrrën tonë për së dyti. Motra e vogël e Galës po të presim me padurim! Ende nuk na besohet”, -shkroi aktorja krahas imazheve, në të cilat shfaqet shumë entuziaste me bashkëshortin.

Image
Eliona Pitarka dhe bashkëshorti i saj
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat