Fjolla Morina: I nuhas njerëzit që në takim të parë, e kam dhunti nga Zoti

Mediale Vip

Fjolla Morina: I nuhas njerëzit që në takim të parë, e kam dhunti nga Zoti

Më: 1 dhjetor 2022 Në ora: 23:25
Fjolla Morina

Fjolla Morina, arrin të merr vëmendje me pothuajse secilin postim të saj.

Ajo njihet për transparencën e saj në raport me publikun.

Së fundi, përmes një storie të publikuar në “Instagram”, Fjolla e ka konsideruar veten e saj si një “grua të fortë”, ndërsa ka zbuluar se e ka një dhunti nga zoti, të nuhaturit e njerëzve “fals”.

“Unë e konsideroj veten një grua shumë të fortë! Jeta më ka përballur me situate dhe ngjarje jo të lehta, por asnjëherë nuk jam trembur prej tyre. Askush s’më ka falur asgjë në këtë jetë! Kam një nuhatje (dhunti nga Zoti) që me takimin e parë i kuptoj shumë mirë disa ‘njerëz’. Dhe këtu flas për këta njerëz që thonë – isha e/i nervozuar dhe i thashë ato fjalë! Jo e/i dashur, kur njeriu është i nervozuar thotë vetëm gjëra të vërteta! Mjerë ato/ata që kanë miq të tillë!”, ka shkruar Morina.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat