Rita Ora frymëzim për Dua Lipën - Bota Sot
Rita Ora frymëzim për Dua Lipën

Mediale Vip

Rita Ora frymëzim për Dua Lipën

Më: 1 shkurt 2017 Në ora: 14:17
Rita Ora dhe Dua Lipa

Ato të dyja janë shqiptare të suksesshme në Londër e më gjerë, por nuk janë takuar kurrë me njëra tjetrën.

Por Dua Lipa, këngëtarja që po i ngjit shkallët e famës nëpër botë, ka thënë se Rita Ora ishte rol modeli për të.

“Ta shihja se ku ka arritur. Rita është e para që e bëri ëndrrën të madhe”, ka thënë Dua Lipa, në një intervistë për gazetën britanike The Times.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...