Pasi kthehet nga Londra, Selena bashkohet me Justin - Bota Sot
Pasi kthehet nga Londra, Selena bashkohet me Justin

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Pasi kthehet nga Londra, Selena bashkohet me Justin

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 18:42
Selena Gomez

Justin Bieber dhe Selena Gomez u rikthyen së bashku pas udhëtimit të saj në Londër.

Këngëtarja 25-vjeçare dhe Justin Bieber, janë parë duke dalë ndaras nga shërbimi i kishës, por duke u drejtuar për tek vetura e njëjtë në Beverly Hills.

Para se të dilnin nga kisha, Justin është parë duke bërë shaka me një grup shokësh dhe duke pretenduar se po boksonte me njërin prej tyre.

Këtë javë, Selena postoi një status interesant duke iu referuar historisë së saj rreth artikullit të revistës Billboard, dhe më pas e ka bërë private llogarinë e saj të instagramit.

Pas kësaj, ajo sërish u tregua zemërgjërë me fansat dhe e riktheu llogarinë në fjalë në publike.

Image
Justin Bieber
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test