Soni Malaj nuk e fsheh më të fejuarin! Fotografohen bashkë - Bota Sot
Soni Malaj nuk e fsheh më të fejuarin! Fotografohen bashkë

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

Soni Malaj nuk e fsheh më të fejuarin! Fotografohen bashkë

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 23:16
Soni Malaj

Bashkëshortja e Sinan Hoxhës, Andrra sonte ka hapur dyqanin e saj, ndërsa pjesë e këtij eventi janë bërë edhe miq të shumtë të saj.

E ajo që ra në sy në këtë festë është edhe këngëtarja shqiptare Soni Malaj e cila u shfaq me të fejuarin e saj.

Kujtojmë që Soni pas ndarjes nga bashkëshorti i saj italian me të cilin ka dhe një vajzë, i ka pas tejet të rezervuara daljet në publik me të fejuarin e saj të ri.

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test