Selena Gomez bën sërish ndryshimin drastik në pamje - Bota Sot
Selena Gomez bën sërish ndryshimin drastik në pamje

Mediale Vip

E hënë, 19 nëntor 2018

Selena Gomez bën sërish ndryshimin drastik në pamje

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 10:19
Selena Gomez

Pasi u befasuam nga ndryshimi draktik që kishte bërë në pamjen e saj, duke u bërë bionde nga një brune e përjetshme, këngëtarja Selena Gomez na surprizon sërish.

Këngëtarja e njohur mesa duket është në një fazë ndryshimesh dhe dëshiron të eksperimentojë me look-un  e saj. Selena tashmë nga një biondinë, ka errësuar sërish ngjyrën e flokëve.

Këngëtarja madje tashmë ka edhe flokë të gjata dhe të errëta. Selena Gomez në fakt sa herë bën një ndryshim na duket bukur. Edhe kësaj radhe mendojmë se nuk ka gabuar, apo jo?

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test