Po vjen kënga e re nga Dafina Zeqiri - Bota Sot
Po vjen kënga e re nga Dafina Zeqiri

Mediale Vip

Po vjen kënga e re nga Dafina Zeqiri

Më: 19 shkurt 2018 Në ora: 08:43
Dafina

Këngëtarja Dafina Zeqiri është ndër arsyet më të pëlqyera të estradës shqiptare.

Ka vetëm një muaj që nga publikimi i projektit të fundit dhe tashmë këngëtarja ka paralajmëruar këngën e re.

Në llogarinë e saj në Instagram, mëngjesin e sotëm Dafina ka dhënë lajmin e mirë për fansat e saj.

Ajo ka njoftuar se këtë të diele do të publikohet projekti më i ri nga ajo, por nuk ka preferuar të jap më shumë detaje rreth tij.

“Kënga e re të dielen”, ka shkruar këngëtarja mbi fotografi, ndërsa kujtojmë që “Ti e din” titullohet kënga e fundit nga Dafina.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test