“I vogël” nga Ledri arrin 1 milion klikime për 48 orë - Bota Sot
“I vogël” nga Ledri arrin 1 milion klikime për 48 orë

Mediale Vip

“I vogël” nga Ledri arrin 1 milion klikime për 48 orë

Më: 19 shkurt 2018 Në ora: 11:31
Ledri Vula

Projekti “I Vogël” kushtuar 10-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, nga Ledri Vula, ka arritur të mbledhë mbi 1 milion klikime në youtube për vetëm dy ditë.

Kënga e punuar nga RedBox Entertainmet, me tekst nga vetë reperi, e klip nga PinkMoon, është pëlqyer nga fansat dhe ka marrë mijëra komente dhe pëlqime në kanalin youtube e rrjete sociale.

Ledri, këtë këngë e publikoi pak minuta para 17 shkurtit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test