Kaq elegant çiftin Fejzullahu se keni parë asnjëherë - Bota Sot
Kaq elegant çiftin Fejzullahu se keni parë asnjëherë

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Kaq elegant çiftin Fejzullahu se keni parë asnjëherë

Më: 16 maj 2018 Në ora: 20:53
Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu është mjaft i angazhuar në muzikë.

Megjithatë, përpos që është i pranishëm në koncerte dhe mbrëmje muzikore të shumta, ai gjen kohë edhe për familjen.

Të paktën këtë e tregon përmes imazheve të njëpasnjëshme që publikon në llogarinë e tij, Instagram.

Ai ka shumë vite që është i martuar me Arianën, madje dyshja janë prindër të tre fëmijëve, Artit, Erës dhe Bunës.

Në këtë fotografinë e fundit që ka publikuar ata shihen se janë rregulluar për ndonjë aheng, të cilët duken më elegant se kurrë.

Ermali, tashmë është duke shijuar suksesin e këngës së fundit “Fshatarja ime”, në duet me Ledri Vulën, ku projekti numëron mbi 10 milionë klikime në Youtube.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test