Gjysmë e zhveshur në plazh, Demi Rose uron vikend të mbarë - Bota Sot
Gjysmë e zhveshur në plazh, Demi Rose uron vikend të mbarë

Mediale Vip

E martë, 16 tetor 2018

Gjysmë e zhveshur në plazh, Demi Rose uron vikend të mbarë

Më: 20 maj 2018 Në ora: 06:27
Demi Rose

Është emër shumë i komentuar në titujt rozë.

Modelja e njohur, Demi Rose vazhdon t’i bëjë ‘konkurrencë’  yllit televiziv, Kim Kardashian me format bombastike trupore.

Ajo ka postuar një video në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën shfaqet e veshur me një palë bikini të bardha.

Në fokus kishte vënë gjoksin e bujshëm dhe të pasmet, ndërsa videoja ishte realizuar në Ibiza të Spanjës.

Videoja ku shihet modelja dhe DJ e famshme duke shijuar një pije, ka marrë komente pa mbarim nga ndjekësit e bukuroshes.

 

Cheers to the freaken weekend ????

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test