Dokumentari për Ed Sheeran nxjerr në pah kreativitetin e tij - Bota Sot
Dokumentari për Ed Sheeran nxjerr në pah kreativitetin e tij

Mediale Vip

Dokumentari për Ed Sheeran nxjerr në pah kreativitetin e tij

Më: 2 gusht 2018 Në ora: 23:36
Ed Sheeran

Ylli i muzikës britanike, Ed Sheeran, është aq i ngarkuar me turneun e gjatë evropian, sa që në Madame Tussauds të Berlinit iu desh të dërgonte një njeri që duket si ai. Për këtë, fansave të tij nuk u mbeti hatri!

Ai është aq i njohur dhe i kërkuar, sa kushëriri i tij, Murray Cummings, është duke punuar një dokumentar për të, i cili titullohet ‘Songwriter’.

Ky dokumentar do të pasqyrojë punën e muzikantit, pasi tregon se si e krijoi albumin e tij të suksesshëm “DIVIDE”.

Në vitin 2017, këngëtari 27-vjeçar u emërua artisti më i shitur në botë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...