Diagnostikohet me kancer babai i Fahriye Evcen - Bota Sot
Diagnostikohet me kancer babai i Fahriye Evcen

Mediale Vip

E hënë, 22 tetor 2018

Diagnostikohet me kancer babai i Fahriye Evcen

Më: 9 gusht 2018 Në ora: 21:41
Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen

Aktorja e njohur Fahriye Evcen ka marrë një lajm vërtet të trishtë.

Babai i saj, Ramazan Evcen është diagnostikuar me kancer në stomak.

Ai ka bërë një ndërhyrje dhe thuhet se gjendja e tij shëndetësore është përmirësuar. Fahriye dhe Burak kanë shtyrë pushimet e tyre pas këtij lajmi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test