Alban Skenderaj dhe Mentor Haziri siç nuk i keni parë kurrë! - Bota Sot
Alban Skenderaj dhe Mentor Haziri siç nuk i keni parë kurrë!

Mediale Vip

E hënë, 22 tetor 2018

Alban Skenderaj dhe Mentor Haziri siç nuk i keni parë kurrë!

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 08:48
Mentor Haziri dhe Alban Skënderaj

Dy këngëtarët Alban Skënderaj dhe Mentor Haziri janë bërë miq në edicionin e dytë të “Top Fest” , kur fituan çmimin e parë me këngën “Diçka”. E në fakt ajo këngë ka mbetur ende në hitet shqiptare. Zërat e veçantë të skenës shqiptare sapo na treguan që miqësia e tyre qënka e ngushtë.

Mentori ka zgjedhur të ndajë me fansat një foto ku ata duket se kanë qenë shumë të rinj, e shfaqen teksa kalojnë pushimet në detin e zi.

Me siguri Albani ka qeshur me nostalgji kur e ka parë këtë foto që ka nxjerrë nga arkivat miku i tij.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test