Angelina Jolie kalon stresin, bën shoping me fëmijët - Bota Sot
Angelina Jolie kalon stresin, bën shoping me fëmijët

Mediale Vip

E diel, 18 nëntor 2018

Angelina Jolie kalon stresin, bën shoping me fëmijët

Më: 14 gusht 2018 Në ora: 06:36
Angelina Jolie me familje

Angelina Jolie është kthyer në SHBA me fëmijët e saj, dhe arsyeja është e thjeshtë...  ajo është urdhëruar ta bëjë këtë nga gjyqtari, në rastin e divorcit.

Angelina ishte duke blerë të dielën me 3 fëmijë të saj në Whole Foods.

Sipas dokumenteve të gjykatës, të marra nga TMZ, Angelina u urdhërua të kthehej me fëmijët të shtunën. Sipas renditjes së gjyqtarit, Brad Pitt ka të drejtën e kujdestarisë së fëmijëve për jo më pak se 4 orë çdo ditë tjetër në ditët e shkollës dhe 12 orë çdo ditë tjetër në ditët e pushimit.

Brad dhe Angelina duhet të kthehen në një gjykatë të L.A. këtë javë për të çuar para  çështjen e kujdestarisë. Gjyqtari po pret një vlerësim të kujdestarisë nga të paktën një psikiatër.

Ndërkohë, gjykatësi tregoi se do të merret me çështjet e përkohshme të kujdestarisë ndërsa ai pret për raportin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test